Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

314.74 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

125.03 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

482.89 ₺

Mikrotik RBSXT SQ 5 High Power 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Level 4

379.41 ₺

WINET CAT5E-PE - 305m 23AWG 0.52mm BEYAZ CAT5E - DIŞ ORTAM Kablo

344.92 ₺

Mikrotik RB951Ui-2HnD, 5xLAN, L4 , 2.4 Ghz Ap / Router / Firewall ...

470.30 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,336.57 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

56.05 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

594.99 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

137.97 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

488.32 ₺

REDLINE RL-WR1220 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Ac...

150.90 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 2 METRE

118.57 ₺

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

125.03 ₺

12 PORT GIGABIT POE PANEL INJECTOR

564.81 ₺

S-link SL-CAT601 1m Beyaz Utp CAT6 Kablo

11.64 ₺

Mikrotik RBwAPR-2nD Aksesuar

LC-LC (MM) MULTI MODE OM4 FIBER PATCH KABLO - 3 METRE

180.22 ₺

Mikrotik RB912UAG-5HPND-OUT BaseBox5 5 Ghz 802.11a/n 2x2 Mimo PTP/...

668.28 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

137.97 ₺

Mikrotik wAP ac LTE6 kit LTE Level 4 AP

Fiber Protection Sleeve (Ek Koruyucu) - 100 Lü Paket - EK MUFU

103.48 ₺

12 PORT POE PANEL INJECTOR

508.76 ₺

Mikrotik LHG5G- RBLHG-5nD-Everest EWR-301 Kablosuz Router Bu

655.35 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 2 METRE

118.57 ₺

12 PORT GIGABIT POE PANEL INJECTOR

564.81 ₺

Mikrotik RB912UAG-5HPND-OUT BaseBox5 5 Ghz 802.11a/n 2x2 Mimo PTP/...

668.28 ₺

Everest EWR-303 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access...

137.97 ₺

Fiber Protection Sleeve (Ek Koruyucu) - 100 Lü Paket - EK MUFU

103.48 ₺

12 PORT POE PANEL INJECTOR

508.76 ₺

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -4 10KM - SET

2,716.25 ₺

REDLINE RL-WR1240 DUAL BAND AC 1.2GBIT WIFI ROUTER 4 ANTEN

274.13 ₺

Ubiquiti PRISM STATION AC (PS-5AC)

MikrotikRBwAPG-5HacD2HnD, WAP AC, 2.4 /5 GHZ 2x2 Mimo , L4, 2 Dbi,...

819.19 ₺

Ubiquiti SUNMAX MOUNTING ASSEMBLIES - SM-MA

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -3 7KM - SET

2,517.92 ₺

POE 24V-24W Adaptor 24 Volt - 24 Watt 1000mA 10/100Mbit

36.65 ₺

Mikrotik IoT Knot Bluetooth Lora 9 Wifi

TG-BT5-OUT Bluetooth outdoor tag

181.08 ₺

TG-BT5-IN Bluetooth indoor tag / key

125.03 ₺

Mikrotik IoT Knot Bluetooth Lora 8 Wifi

Mikrotik HGO-LTE-W LoRa/LTE antenna for KNOT

86.23 ₺

Mikrotik İç Ortam DualBand RBcAPGi-5acD2nD-XL

MİKROTİK YILDIRIM KORUYU GESP+POE-IN

Mikrotik NetPower Güç Kaynağı MTP250-53V47-OD / MTP250-26V94-OD

Mikrotik RB5009UG+S+I 7xGbit LAN,1x2.5Gbit 1xSFP+ , L5, LCD, 1U, ...

1,715.98 ₺

Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+ with RouterOS L6 license Firew...

3,440.58 ₺

SC/APC SM 9/125 PİGTAİL 1 METRE