Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün Arananlar

SECTOR H60 14dBi/60° / 2.4-2.5GHz IS-G14-F2425-A60-H

285.35 ₺

Mikrotik 2011iL, 5xLAN, 5XGbit LAN, RouterOS L4, Router / Firewa...

845.86 ₺

LDF LTE6 Kit 8 dBi 66 Derece Passive Poe

Mikrotik Q+DA0001, QSFP+, 40 Gbit, Patch Kablo 1Metre ( Direct Att...

461.38 ₺

LC-ST (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 2 METRE

94.54 ₺

DC-DC Ayarlanabilir Voltaj Düşürücü - 5A - 8/36V Giriş

Mikrotik Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN 10xGbit LAN,1xSFP+ , L5,...

1,911.72 ₺

Tp-link 48V 0.5A Gigabit Pasif PoE Adaptör 48 Volt - 24 Watt 500m...

128.16 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 25 MT

589.54 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 40 METRE

427.20 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 25 METRE

299.04 ₺

12 PORT POE PANEL INJECTOR

504.10 ₺

Unifi UVP Voip Telefon - Android - IP Telefon 5 Inch HD

1,443.94 ₺

Mikrotik RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL, 5 Ghz 27dBi ,2.4 Ghz 18dBi Dual 2...

1,375.58 ₺

S-link SL-CAT602BL 2m Mavi Utp CAT6 Kablo

16.66 ₺

Mikrotik RBD25G-5HPacQD2HPnD Audience 2.4+5+5 Ghz 2x2 Mimo ,2xg...

1,187.62 ₺

Ubiquiti 5 GHz Titanium 60-120 Derece Ayarlanabilir Sektör Anten

1,060.91 ₺

IGNITENET SKYFIRE AC1200 - 2.4 + 5 Ghz Entegre Antenli

2,136.00 ₺

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD HAP AC Lite, 5xLAN, L4 , 2.4+5 Ghz Ap / Ro...

388.75 ₺

WN-ER SFP+ 40 KM , 10Gbit Single Mod(SM) 1310nm - SFP-10GER-31

1,529.38 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 20 METRE

299.04 ₺

Mikrotik RB921GS-5HPacD-19S MANTBOX 19S 5 Ghz, 19dBi 120 ANTEN, 80...

1,484.52 ₺

MEANWELL DR-UPS40, 24-29VDC RAY TİPİ UPS MODÜL - ŞARJ-2A-

346.03 ₺

MİKROTİK LDF İÇİN ANTEN 440MM - WENSSAT METAL PARABOL

55.54 ₺

OTEL 5651 HAZIR SISTEM 4

4,571.04 ₺

Compex WLE200NX mini PCIe wireless network adapter 802.11/a/b/g/n

256.32 ₺

Mixed Media Converter (Fiber-ethernet ve DC-PoE dönüştürücü)

QMP QUICK MOUNT PRO MONTAJ APARATI (DUVAR VE BORU BAĞLANTISI)YATAY...

30.76 ₺

StationBox Mikro 5ghz 15 dbi Anten + Kutu

106.09 ₺

MEANWELL 48V 7.3A DC MONOFAZE METAL KASA

397.30 ₺

WINET WIPOINT 1 AY TEKNIK DESTEK

Mikrotik Mikrotik RB4011iGS+RM 10xGbit LAN,1xSFP+ , L5, LCD, 1U, R...

1,603.28 ₺

UniFi UAP AC MESH PRO SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND

1,640.45 ₺

Mikrotik RB911G-5HPacD-QRT,QRT 5 AC ,5 Ghz ,24Dbi,2x2 Mimo 10 Dere...

1,484.52 ₺

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 150 MT

2,330.80 ₺

Ubiquiti EdgePower 54V -150 Watt Power Supply

1,836.96 ₺

airFiber 60 Long Range GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Throughput

4,092.58 ₺

YEALINK SIP-T21P-E2 IP PHONE,132X64-PIXEL LCD, 2XPORT (POE), 2 SIP...

504.10 ₺

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 80 MT

1,161.98 ₺