Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün Arananlar

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 25 MT

923.98 ₺

500 ONLINE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

9,909.34 ₺

50 ONLINE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

2,142.56 ₺

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiM...

1,861.35 ₺

Access Point WiFi 6 Lite

LAN ROLE KONTROL UNITESI KUTULU V3

1,077.98 ₺

Cloud Core Router 1036-8G-2S+ 8xGbit LAN,2xSFP+ 10 Gbit , LCD, L6...

13,829.56 ₺

8 PORT GBIT POE PANEL INJECTOR - WALL MOUNT

522.25 ₺

ZE-PMX09U6045-CC-111 PROMAX 19

UBIQUITI UAP-AC-HD 802.11ac 2,4 GHz 5 GHz -5 PACK - POE SIZ

4,137.82 ₺

Mikrotik mAP 2xLAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n 2x2 Mimo Wireless , mic...

602.60 ₺

Mikrotik RBGroove-52HPn, 2.4Ghz-5GHz DUAL Band 802.11a/b/g/n, PTP...

790.07 ₺

WN-BX SFP+ 20 KM BIDI , 10Gbit Single Mod(SM) SFP+ 1330nm- TX/1270...

2,075.61 ₺

ZE-PRM26U6060-CC-111 PREMIUM 19

SC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 25 MT

923.98 ₺

Mikrotik SXTG Kablosuz 5 Ghz Link Aktarımı Point To Multipoint

3,079.93 ₺

Mikrotik LHG 4G/LTE Yüksek Kazanç 21dBi

Cloud Core Router 1036-12G-4S-EM 8GB RAM ,4xSFP, 12xGbit LAN, LCD,...

15,654.08 ₺

Mikrotik RB2011UiAS-RM, 1xSFP, 10 Port ( 5xLAN,5xGbit LAN),L5 , LC...

1,593.53 ₺

Mikrotik RBSXT SQ Lite 2.4 2Ghz 2x2 Mimo, 2.4 Ghz, 11Dbi Alıcı 80...

488.10 ₺

16 PORT POE PANEL INJECTOR

816.85 ₺

100W / 24V, 4,5A Tek Çıkışlı Kapalı Tip Switching Güç Kaynağı...

220.42 ₺

Mikrotik SXTsq Lite5 -RBSXTsq5nD-Everest EWR-301 Kablosuz Ro

816.85 ₺

ZE-PRM20U6060-CC-111 PREMIUM 19

LoRa Anteni 6.5 dBi Omni 824-960 MHz aralığında

790.07 ₺

Rack-holder SR-10U

ZE-PRM26U8080-CC-111 PREMIUM 19" 26U

Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-500 802.11AC 450MBPS AP

2,222.91 ₺

IGNITENET MetroLinq 10G Tri-Band Omni

17,552.25 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM4 FIBER PATCH KABLO - 20 METRE

589.20 ₺

Stationbox NanoBracket SXT Ayağı Light Edition

60.26 ₺

ZE-STD-TS03-AL 1U, 3'lü Grup Priz

Mikrotik RBLHGG-60ad ,LHG 60 Lite , 60 Ghz 100Mbit CPE & LINK L3

1,325.71 ₺

Ubiquiti Rocket M2 - 2.4 Ghz 2x2 Mimo AirMAX

1,178.41 ₺

Mimosa HAZIRSET 5 GHZ LINK -5 15KM - SET

5,343.01 ₺

Mikrotik RBMetal-5SHPn, High Power 5GHz 802.11a/n wireless, Route...

1,325.71 ₺

ZE-PRM47U6080-CC-111 PREMIUM 19

PWR-LINE AP, RouterOS , 2.4 Ghz, L4, Ap / Router

542.34 ₺

Unifi Switch Gigabit Swich 24 Port 2xSFP - Yönetilebilir

3,397.97 ₺

ZE-WPS12SCD-CC SC Duvar Tipi Fiber Optik Patch Panel