Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün İncelenenler

Ubiquiti airFiber 4x4 MIMO Multiplexer

880.60 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM4 FIBER PATCH KABLO - 10 METRE

261.80 ₺

S-Link SL-376E YÜKSEK KALİTE RJ-11 RJ-45 İKİLİ KONNEKTÖR PENSESİ...

136.00 ₺

500 ONLINE KULLANICI HOTSPOT VE LOGIN YONETIM / YILLIK

6,290.00 ₺

Mikrotik RJ45 SFP 10/100/1000/10000M SFP Portu Bakıra Dönüştürme M...

467.50 ₺

Mikrotik Lite LHG 2 XL , 2 Ghz 18dBi 18 Derece Dish Anten, 2x2 802...

663.00 ₺

LAN GSM EK POE Modülü

182.92 ₺

Unifi Switch Gigabit Swich 24 Port 2xSFP - Yönetilebilir

2,156.88 ₺

Mikrotik RBcAPL-2nD 2.4 Ghz 2x2 ,L4,1.5Dbi,Tavana Montaj 802.11b/...

229.50 ₺

WINET HOTSPOT 3 AY TEKNIK DESTEK

UBIQUITI UAP-AC-HD 802.11ac 2,4 GHz 5 GHz

2,711.50 ₺

Ligowave infinity 1Ni - 2.4 GHZ 2x2 indoor Ap - 2 Eth Portlu Poe ...

RJ-45 CAT6 METAL CONNECTOR x 100

102.00 ₺

Ubiquiti 5 GHz AirMax 20dBi 90 Derece Sektör Anten

1,113.50 ₺

Mikrotik RB450Gx4, 5 Gigabit LAN ports, RouterOS L5

841.50 ₺

HOTSPOT HAZIR SISTEM 1 - 100 Kullanıcıya Kadar

1,700.00 ₺

Ligowave LigoDLB 5 - 5 GHZ 2x N-Connector

Ubiquiti SUNMAX SOLAR GATEWAY SM-PICO

Ubiquiti Rocket M5 - 5 Ghz 2x2 Mimo AirMAX

756.50 ₺

8 PORT GBIT POE PANEL INJECTOR - WALL MOUNT

331.50 ₺

Ubiquiti POE 24V-24W Adaptor 24 Volt - 24 Watt 1000mA 10/100Mbit

178.50 ₺

IGNITENET MetroLinq™ 2.5Gb PTP-19cm - 60Ghz + 5Ghz Entegre Antenli

5,935.13 ₺

S+C51DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1510nm LC-connector DDM

1,691.50 ₺

UBIQUITI UAP-nanoHD 802.11ac 2,4 GHz 5 GHz

1,453.50 ₺

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD HAP AC Lite, 5xLAN, L4 , 2.4+5 Ghz Ap / Ro...

386.75 ₺

Mikrotik LDF 5, 5 Ghz 24.5dBi , 2x2 Mimo 802.11an Wifi L3

331.50 ₺

UniFi UAP AC MESH PRO SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND

1,632.00 ₺

Mikrotik RBD52G-5HacD2HnD-TC HAP ac2, 5xGigabit LAN, 2.4+5 Ghz 2x...

571.20 ₺

Cloud Core Router 1016-12G, 12xGbit LAN, LCD,L6 Firewall / Router

5,175.23 ₺

LDF LTE6 Kit 8 dBi 66 Derece Passive Poe

Ligowave LigoDLB Propeller 5 - 5 GHZ 2x2 15 Dbi Ayarlanabilir ...

527.00 ₺

S-LİNK SL-PM100 1.5M 1MM MONİTÖR POWER KABLO

42.50 ₺

LC-LC (MM) MULTI MODE OM3 FIBER PATCH KABLO - 30 METRE

340.00 ₺

Everest FINIX MW3-2P 2.4GHz 5GHz AC1200 IEEE802.3, IEEE802.3u 2li ...

637.50 ₺

UBIQUITI UAP-AC-HD 802.11ac 2,4 GHz 5 GHz -5 PACK - POE SIZ

2,626.50 ₺

Mikrotik mANTBox2 12s

UBNT U Fiber, Single Module(SM), SFP+ 10G, 1310nm,10km

722.50 ₺

Cambium ePMP 1000: 2.4 GHz Integrated Radio (EU)

680.00 ₺

HAZIRSET PTP LINK AC 30 KM - 200 Mbit'e kadar

4,207.50 ₺

Mikrotik 3011UiAS-RM 10xGbit LAN, L5, LCD, 1U, Rack Mount Router /...

1,317.50 ₺