Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün İncelenenler

LC-SC SM BREAKOUT KABLO PATCHCORD 110 MT

1,714.81 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC 5 Ghz 120 Derece 16 dBi Sektör Anten + AP

713.15 ₺

VOLTAJ REGULATORU - STEP DOWN - CONVERTER

32.42 ₺

Gigabit POE Adaptör+Injector, 24V 1A 24 WATT

11,111.00 ₺

Mikrotik RBFTC11 FIBER BAKIR DÖNÜŞTÜRÜCÜ DIŞ ORTAM Switch

316.06 ₺

MEANWELL 24V 14.5A DC MONOFAZE METAL KASA

340.37 ₺

UniFi AC-PRO - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Pro IN/Outdoor AP 3x3 MiMo

1,142.66 ₺

Ubiquiti Rocket AC AIRPRISM GEN 2 PTP / PTMP Full Band 1x Gbit Eth

1,904.44 ₺

Mikrotik Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN 10xGbit LAN,1xSFP+ , L5,...

1,813.27 ₺

WINET 3G/4G LTE 2.5 dBi Indoor Omni Anten 800-2600MHz

105.35 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 8 Port 150Watt 2xSFP - Yönetilebilir

1,855.82 ₺

Mikrotik S+DA0003, SFP+, 10 Gbit, Patch Kablo 3Metre ( Direct Atta...

283.64 ₺

WINET - GPON 1:8 PLC SPLITTER SC/APC - 900UM - 1.5M -BLOCK TYPE

121.56 ₺

Mikrotik RB750Gr3 HEX 5xGigabit LAN, USB, L4, Router / Firewall / ...

458.93 ₺

UniFi UAP AC MESH SERIES 2.4 GHZ+ 5 GHZ DUALBAND

737.46 ₺

Ubiquiti LiteBeam M5 5 Ghz 23dBi Dış Ortam PTP / PTMP

453.82 ₺

4.9-6.4 GHz , 8 dBi Modular Radio, For PTMP or PTP, uses N5-X Antenna

786.09 ₺

S-link SL-CAT605BL 5m Mavi Utp CAT6 Kablo

32.42 ₺

Mikrotik RB941-2nD hAP Lite 2x2 Mimo 2.4 Ghz 802.b/g/n Wifi ...

156.00 ₺

SCSI NVR4116H-8P8 KANAL POE - 16 KANAL NVR 1HDD,HDMI/VGA,8 PoE,Net...

2,828.30 ₺

Cloud Core Router 1036-8G-2S+EM 8GB RAM, 8xGbit LAN, 2xSFP+ 10 Gb...

9,901.06 ₺

Unifi Compact Switch Gigabit Swich 5 Port Gigabit 3 Lü

291.74 ₺

Mikrotik RBSXT SQ Lite 5 5Ghz 2x2 Mimo, 5 Ghz, 16Dbi Alıcı,23Derec...

332.26 ₺

UBIQUITI UAP-AC-HD 802.11ac 2,4 GHz 5 GHz -5 PACK - POE SIZ

2,504.14 ₺

NanoStation 5AC Loco

429.51 ₺

Tescom Solar 3KVA 3000W 24V MPPT Solar Inverter VMPTS3000

2,998.48 ₺

Ubiquiti POE 15V-12W POE Adaptor 15 Volt - 12 Watt 800mA 10/100Mbit

84.14 ₺

HOTSPOT HAZIR SISTEM 2 PLUS - 300 Kullanıcıya Kadar

2,957.96 ₺

Cloud Core Router 1072-1G-8S+ 16 GB RAM, 1x Gbit LAN, 8xSFP+ 10 Gb...

23,357.75 ₺

GSM-RÖLE MODÜLÜ - 1 RÖLE TETİKLEME

585.33 ₺

IGNITENET MetroLinq™ 60-LW - 60GHz + 5Ghz + 2.4 GHz PTP/PTMP

3,120.04 ₺

Mikrotik RBD53iG-5HacD2HnD hAP ac3 5xGigabit Port 2.4 Ghz / 5Ghz R...

964.38 ₺

LAN ROLE KONTROL UNITESI KUTULU V3

652.37 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch 48x1Gbit Eth + 2x SFP + 2x SFP+

3,120.04 ₺

LAN ROLE KONTROL 4 ILAVE MODULU

283.64 ₺

Mikrotik SXTG Kablosuz 5 Ghz Link Aktarımı Point To Multipoint

1,863.92 ₺

Mikrotik DISC Lite Dish 5 AC 21Dbi 5 Ghz Anten , 2x2 802.11an, W...

465.98 ₺

IP KONTROLLÜ 5 YUVALI PRIZ RACK TİPİ

1,130.51 ₺

SXT RF Sinyal Kalkanı - SQ KALKANI Mikrotik için

64.83 ₺