Sizi Arayalım
WhatsApp
Sorun Bildir
Karşılaştırma 0

Bugün Arananlar

Mikrotik RBcAP2n 2.4 Ghz 2x2 ,L4,2Dbi,Tavana Montaj 802.11b/g/n ...

382.91 ₺

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro 300 Mbps Sinyal Yakınlaştırıcı - Güçle...

87.12 ₺

Mikrotik RBD25G-5HPacQD2HPnD Audience 2.4+5+5 Ghz 2x2 Mimo ,2xg...

1,126.46 ₺

Mikrotik ACOMNIRPSMA 2.4Ghz 5dBi Omni Dipole Anten RPSMA Konnektör

40.52 ₺

Unifi Switch POE+ Gigabit Swich 16 Port 150Watt

2,512.24 ₺

Mimosa için Montaj Ayağı OEM --X25 için

89.14 ₺

S+C53DLC10D SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1530nm LC-connector DDM

1,612.70 ₺

REDLINE RL-WR1240 DUAL BAND AC 1.2GBIT WIFI ROUTER 4 ANTEN

257.63 ₺

Mikrotik RBGrooveGA-52HPacn, 2.4Ghz-5Ghz DUAL Band, 802.11a/b/g/n...

802.30 ₺

Rocket M5 AC PTP Lite

618.25 ₺

Mikrotik RB922UAGS-5HPacD-NM, Netmetal 5, 5 Ghz, 802.11ac, 2x2 Mim...

1,137.80 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 5 METRE

131.69 ₺

Everest FINIX MW3-2P 2.4GHz 5GHz AC1200 IEEE802.3, IEEE802.3u 2li ...

607.80 ₺

LC-LC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 30 METRE

263.38 ₺

Ubiquiti POE 48V-24W Adaptor 48 Volt - 24 Watt 500mA Gigabit

170.18 ₺

LC-LC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 3 METRE

121.56 ₺

LC-LC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 15 METRE

182.34 ₺

Ubiquiti POE 24V-12 GIGABIT POE 24V - 12 Watt 500mA

158.03 ₺

Cloud Router Switch 354-48P-4S+2Q+RM 48xGbit PoE+ , 4xSFP+,2Qsfp+ ...

7,285.50 ₺

S-AO0005 SFP+ direct attach Active Optics cable, 5m DAC

380.89 ₺

Ubiquiti Nanostation M3 - 3.5 Ghz 2x2 Mimo - AirMAX

1,207.50 ₺

UniFi AC-LR - 2.4 - 5 Ghz Dual Band AC Long Range AP 3x3 MiMo

826.61 ₺

Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 5 Ghz AC 23dBi Gigabit Dış Ortam PTP...

559.18 ₺

Mikrotik PW48V-12V85W Açık Çerçeve Güç Kaynağı

LC-LC (MM) MULTI MODE FIBER PATCH KABLO - 3 METRE

137.77 ₺

Mikrotik RB911G-5HPacD-NB NetBox 5 5 Ghz , AC , PTP/PTMP ,L4

832.28 ₺

SC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 10 METRE

151.95 ₺

RJ45 CAT6 YENİ NESİL RENKLI KILIF 25LI PAKET - KIRMIZI

14.18 ₺

airFiber 60 GHz/5 GHz Radio System with 1+ Gbps Throughput

2,876.92 ₺

netPower 7FR Lite - SwitchOS 7 PoE IN ,1 PoE Out , 2 SFP+

964.38 ₺

Ubiquiti Nanostation M2 - 2.4 Ghz 2x2 Mimo - AirMAX

696.94 ₺

Ubiquiti AirFiber 3 Ghz - 26 dBi - Dish Anten Slant 45

2,473.34 ₺

LC-SC (SM) SINGLE MODE FIBER PATCH KABLO - 50 METRE

364.68 ₺

netPower 16PoE with RouterOS L5 license , 16 PoE Out ,2x SFP+

2,054.36 ₺

Xiaomi Mi WiFi AC1200 Router 4A Giga Version 1167 Mbps 2.4G 5G Çif...

194.50 ₺

Mikrotik RBMetal-5SHPn, High Power 5GHz 802.11a/n wireless, Route...

802.30 ₺

S-link SL-CAT6030RE 30cm Sarı Utp CAT6 Kablo

8.51 ₺

Ubiquiti Edge Yön. Gigabit Switch POE+ 24x1Gbit Eth + 2x SFP 500...

4,611.18 ₺

WINET WIPOINT 6 AY TEKNİK DESTEK

S-link SL-CAT6030BL 30cm Mavi Utp CAT6 Kablo

8.51 ₺